Aktualności

Puchar Polski.

• autor: katia1050, 2012-08-27 20:24

Wygrana w wielkim stylu!

W I rundzie rozgrywek o Puchar Polski pewnie pokonaliśmy Zielonkę Wrząsowice aż 5:1 (3:1)!
(W. Porosło, U.Kowal, A.Biskup, O.Pelcel, S. Ćwięczek)

Początek spotkania nie wskazywał na tak wysokie zwycięstwo. Gospodarze mocno atakowali, chcąc za wszelką cenę strzelić gola w pierwyszych minutach spotkania. Świetnie spisała się tutaj nasza obrona, a największą rolę odegrała bramkarka Alicja Banaś, która popisała się niesamowitymi interwencjami również w późnijeszym biegu meczu. W kolejnych minutach akcja przeniosła się na środek pola, a gra zaczęła układać się na naszych warunkach i po naszej myśli. Tak wyglądała większa część meczu. Zielonka sporadycznie mogła oddać groźny strzał na naszą bramkę.

Niewątpliwie gospodarze mogą pochwalić się świetną walką w powietrzu, dlatego piłki spadające w okolicach połowy boiska należały do nich.

Victoria w tym meczu zagrała świetnie skrzydłami, gdzie szalały Angelika Biskup i Wiktoria Porosło.
Mieliśmy również mnóstwo akcji ze środka pola z dokładnych podań Magdy Gozdeckiej.
Pokazaliśmy w tym meczu, że z gry do końca zawsze wpadają bramki.

Myślę, że po tym spotkaniu możemy śmiało powiedzieć, że jesteśmy dobrze przygotowani do startującej już niebawem ligi.