30.04.2015 GODZ. 17.30

VICTORIA GAJ – SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ  ( 2-0 )  5-2

I.SURÓWKA – K. PYZIK, M. PYZIK, J. KUŚ, M. BLICHARSKA – A. PELCEL, M. WALAS, K. KOWAL, A. SITARZ – S. JURKA

BRAMKI: S. JURKA10, 35, 78 – K. KOWAL 45 - J. KUŚ 70

W CZWARTKOWE POPOŁUDNIE VICTORIA GAJ ROZGRYWA MECZ XV KOLEJKI III LIGI MAŁOPOLSKIEJ Z SZRENIAWĄ NOWY WIŚNICZ, W 10 MIN. A.SITARZ ZAGRYWA PROSTOPADŁE PODANIE MIĘDZY STOPERKI SZRENIAWY DO PIŁKI DOCHODZI S. JURKA I UMIESZCZA PIŁKĘ OBOK PRAWEGO SŁUPKA BRAMKI, 1-0 DLA VICTORII. 4 MIN. PÓŻNIEJ ZNOWU A. SITARZ Z PRAWEJ STRONY BOISKA PODAJE NA ŚRODEK DO M.WALAS, KTÓRA Z 18 M MOCNYM STRZAŁEM DAJE SIĘ WYKAZAĆ BRAMKARCE SZRENIAWY. W 15MIN. S. JURKA WCHODZI W POLE KARNE, ODGRYWA DO TYŁU DO K. KOWAL MOCNY STRZAŁ OBOK BRAMKI. 19 MIN. RZUT ROŻNY DLA VICTORII UDERZENIE GŁOWĄ J. KUŚ OBOK SŁUPKA BRAMKI SZRENIAWY, W 25 MIM LEWĄ STRONĄ BOISKA URYWA SIĘ A. PELCEL, DOŚRODKOWANIE , PIŁKĘ PRZEJMUJE M. BLICHARSKA ODGRYWA DO TYŁU DO NABIEGAJĄCEJ A. SITARZ KTÓRA UDERZA OBOK BRAMKI. 32 MIN RZUT WOLNY Z BOCZNEJ LINI BOISKA WYKONUJE J.KUŚ, NA BRAMKĘ UDERZ A. SITARZ ZNOWU MINIMALNIE NIECELNIE. 35 MIN. PO DŁUGIM ZAGRANIU Z NASZEJ POŁOWY BOISKA PRZEZ K.KOWAL SAM NA SAM Z BRAMKARKĄ SZRENIAWY WYCHODZI S.JURKA I UMIESZCZA PIŁKĘ W BRAMCE. 2-0 DO PRZERWY DLA VICTORII.

DRUGA POŁOWA I JUŻ W 45 MIN. K. KOWAL Z S. JURKĄ PRZEPROWADZAJĄ AKCJĘ , KTÓRĄ K. KOWAL KOŃCZY MOCNYM STRZAŁEM W KRÓTKI RÓG BRAMKI SZRENIAWY 3-0. PO TEJ BRAMCE ZAWODNICZKI VICTORII TROSZKĘ SIĘ ROZLUŹNIŁY I POZOSTAWIŁY WIĘCEJ SWOBODY NA BOISKU DRUŻYNIE SZRENIAWY, CO ZAWODNICZKI SZRENIAWY SKUTECZNIE WYKORZYSTAŁY STRZELAJĄC BRAMKI W 60 I 66 MIN DOPROWADZAJĄC DO WYNIKU 3-2. W 67 MIN PO RZUCIE ROŻNYM DO PIŁKI DOCHODZI M. WALAS PIĘKNY STRZAŁ GŁOWĄ, ALE PIŁKĘ Z LINI BRAMKOWEJ WYBIJA ZAWODNICZKA SZRENIAWY. ALE TĄ AKCJĄ M. WALAS DAJE SYGNAŁ DO NASTĘPNYCH SZTURMÓW NA BRANKĘ PRZYJEZDNYCH. I JUŻ W 70 MIN PO RZUCIE ROŻNYM PIĘKNĄ BRAMKĘ GŁOWĄ STRZELA J. KUŚ, 4-2 DLA VICTORII. W 74 MIN. RZUT WOLNY POŚREDNI DLA SZRENIAWY Z 13 M NASZEGO POLA BRAMKOWEGO, ALE ZAWODNICZKA SZRENIAWY PRZENOSI PIŁKĘ NAD POPRZECZKĄ BRAMKI, KTÓREJ BRONI I. SURÓWKA. 78 MIN. M. WALAS PODAJĘ NA LEWĄ STRONĘ DO A. PELCEL, KTÓRA W PEŁNYM BIEGU DOGRYWA NA ŚRODEK GDZIE S. JURKA NIE MA PROBLEMU Z UMIESZCZENIEM PIŁKI W BRAMCE SZRENIAWY 5-2. W 79 MIN OSTATNI RAJD LEWĄ STRONĄ A. PELCEL W OSTATNIEJ CHWILI ZATRZYMUJE OBROŃCZYNI SZRENIAWY.

MECZ KOŃCZY SIĘ WYNIKIEM 5-2 DLA VICTORII CO CIESZY, BO W DRUŻYNIE BRAKOWAŁO Z POWODU CHOROBY BRAMKOSTRZELNEJ NAPASTNICZKI W. JANUSIK I POMOCNICZKI W. SUDER