• autor: katia1050, 2015-05-19 11:19

GAJ 16.05.2015 GODZ.10.00

VICTORIA GAJ – NOVI NARAMA  ( 4-0 )  11-0

VICTORAIA GAJ; K.PYZIK – M. PYZIK, J. KUŚ, M. BLICHARSKA, A. PELCEL – M. WALAS, K. KOWAL, A. SITARZ, W. JANUSIK – S. JURKA
BRAMKI: S. JURKA – 12, 23, 55, 57 ; M. WALAS – 18, 67; W. JANUSIK – 31, 44; M. PYZIK – 46; J. KUŚ – 52, 78
                                                      Czytaj dalej !!

W 17 KOLEJCE III LIGI MAŁOPOLSKIEJ VICTORIA GAJ, POKONAŁA ZESPÓL NOVI NARAMA 11-0 CHOĆ WYNIK MÓGŁ BYĆ DUŻO WYŻSZY, DUŻO NIEWYKORZYSTANYCH SYTUACJI BRAMKOWYCH.
3 MIN. S. JURKA ODBIERA PIŁKĘ ZAWODNICZCE GOŚCI PODAJE DO W. JANUSIK, KTÓRA UDERZ OBOK BRAMKI.
5 MIN. RZUT ROŻNY, W. JANUSIK UDERZA W SŁUPEK.
6 MIN. M. WALAS UDERZA Z 20 M NAD POPRZECZKA,
8 MIN. W SYTUACJI SAM NA SAM Z W. JANUSIK GÓRĄ BRAMKARKA Z NARAMY.
12 MIN. J. KUŚ PRZEPROWADZA AKCJĘ PRAWĄ STRONA BOISKA, DOŚRODKOWANIE  PIŁKĘ W BRAMCE UMIESZCZA S. JURKA, 1-0.
14 MIN. A. SITARZ PODAJE NA LEWĄ STRONĘ DO S. JURKI, DOŚRODKOWANIE, UDERZA W. JANUSIK BRONI BRAMKARKA GOŚCI.
16 MIN. PROSTOPADŁE ZAGRANIE M. WALAS DO W. JANUSIK I ZNÓW NA DRODZE PIŁKI DO BRAMKI STAJE BRAMKARKA GOŚCI.
18 MIN. PRZECHWYT PIŁKI W ŚRODKOWEJ STREFIE BOISKA PRZEZ M.WALAS, KTÓRA INDYWIDUALNĄ AKCJA PODWYŻSZA WYNIK NA 2-0.
20 MIN. M.WALAS PODAJE DO S. JURKI, UDERZENIE WPROST W BRAMKARKĘ.
23 MIN. J.KUŚ PODAJE DO WCHODZĄCEJ S. JURKI NA POZYCJĘ SAM NA SAM Z BRAMKARKĄ, SONIA UDERZA OBOK BRAMKI.
28 MIN. W. JANUSIK PODAJE MIĘDZY STOPERKI NARAMY, DO S. JURKI, KTÓRA STRZELA NA 3-0.
29 MIN. DWÓJKOWA AKCJA M. WALAS I W. JANUSIK I ZNOWU BRONI BRAMKARKA GOŚCI.
30 MIN. RZUT ROŻNY, GŁOWĄ STRZELA M.WALAS, OBOK BRAMKI.
31 MIN. W. JANUSIK PODAJE NA BOK POLA KARNEGO DO M. PYZIK, DOŚRODKOWANIE, BRAMKARKA WYBIJAJĄC PIŁKĘ TRAFIA W NOGI W. JANUSIK, KTÓRA POSZŁA ZA AKCJĄ DO KOŃCA 4-0.
35 MIN. M.WALAS DO WCHODZACEJ S. JURKI I PONOWNIE BRONI BRAMKARKA NARAMY.
DO PRZERWY WYNIK 4-0 DLA VICTORII
41 MIN. K. KOWAL PODAJE DO S. JURKI, KTÓRA ZNALAZŁA SIĘ W SYTUACJI SAM NA SAM Z BRAMKARKĄ GOŚCI, ALE STRZELA OBOK BRAMKI.
44 MI. DOŚRODKOWANIE S.JURKI DO W. JANUSIK, KTÓRA PO ŁADNYM PRZYJĘCIU STRZELA PIĄTĄ BRAMKĘ, 5-0.
46 MIN. S. JURKA, DOŚRODKOWANIE DO W. JANUSIK, KTÓRA ZGRYWA DO TYŁU DO M. PYZIK, UDERZENIE POD POPRZECZKĘ  6-0.
47 MIN. M. PYZIK PODAJE DO W. JANUSIK, STRZAŁ MINIMALNIE NIECELNY.
48 MIN. M. WALAS PODAJE DO M. PYZIK, KTÓRA OGRYWA STOPERKI NARAMY , ALE STRZELA OBOK SŁUPKA.
49 MIN. RAJD BOKIEM M.WALAS DOŚRODKOWANIE Z PIŁKĄ MIJA SIĘ J. KUŚ.
52 KOPIA AKCJI Z 49 MIN M. WALAS TYM RAZEM WYCOFANIE PIŁKI NA LINĘ POLA KARNEGO GDZIE J. KUŚ MOCNYM STRZAŁEM UMIESZCZA PIŁKĘ POD POPRZECZKĄ BRAMKI GOŚCI, 7-0.
53 MIN. DOŚRODKOWANIE S. JURKI STRZAŁ NIECELNY J. KUŚ.
57 MIN. PO SKŁADNEJ AKCJI DOŚRODKOWUJE M. WALAS, WYKAŃCZA S. JURKA, 9-0.
60 MIN. PO DOŚRODKOWANIU M. WALAS STRZAŁ K. KOWAL BRONI BRAMKARKA NARAMY.
62 MIN. J. KUŚ MOCNYM STRZAŁEM Z LINI POLA BRAMKOWEGO TRAFIA W POPRZECZKĘ.
63. MIN. PO DOŚRODKOWANIU S. JURKI, K. KOWAL PRZENOSI PIŁKĘ NAD BRAMKĄ GOŚCI.
65. MIN Z 20 M UDERZA M. WALAS NAD POPRZECZKĄ.
66 MIN. TRÓJKOWA AKCJA K. KOWAL, S. JURKI I J. KUŚ ZAKONCZONA UDERZENIEM Z 18 M TYM RAZEM ZNOWU OBOK SŁUPKA.
67 MIN. ZNOWU INDYWIDUALNA AKCJA M. WALAS KTÓRA STRZAŁEM OD SŁUPKA DOPROWADZA DO WYNIKU 10-0.
68 MIN. S. JURKA PO ZAGRANIU J. KUŚ UDERZA NA BRAMKĘ BRONI BRAMKARKA GOŚCI.
69. PO ZAMIESZANIU W POLU KARNYM NARAMY UDERZ M. WALAS I ZNOWU BRAMKARKA NA POSTERUNKU.
74 MIN. J. KUŚ DOGRYWA NA STRZAŁ DO M. WALAS I TYM RAZEM DOBRZE USTAWIONA BRAMKARKA NARAMY.
78 MIN. PO RZUCIE ROŻNYM W . JANUSIK ODGRYWA DO J. KUŚ KTÓRA MOCNYM STRZAŁEM Z 12 M USTALA WYNIK MECZU NA 11-0 DLA VICTORII.