GAJ 13.06.2015  GODZ. 10.00

VICTORIA GAJ  - TUCHOVIA TUCHÓW  ( 1-1 )  3 – 3

VICTORIA GAJ; K. PYZIK – M. BLICHARSKA, J. KUŚ, M. PYZIK,  - A. PELCEL, M. WALAS, A. SITARZ, K. KOWAL – W. JANUSIK, S. JURKA

BRAMKI: S. JURKA – 33 MIN, A. SITARZ – 49 MIN, A. PELCEL – 78 MIN

W SOBOTNIE PRZEDPOŁUDNIE W NIESAMOWITYM UPALE DRUŻYNY VICTORII GAJ I TUCHOVI TUCHÓW ROZEGRAŁY MECZ 21 KOLEJKI III LIGI MAŁOPOLSKIEJ. BYŁ TO MECZ DRUŻYN Z CZOŁÓWKI III LIGI. MECZ ZAKOŃCZYŁ SIĘ WYNIKIEM 3 – 3. MECZ ROZPOCZĄŁ SIĘ W OSPAŁYM TEMPIE ,ALE W MIARĘ UPŁYWU CZASU TEMPO MECZU WZRASTAŁO MIMO WYSOKIEJ TEMPERATURY . DZIEWCZYNY OBU DRUŻYN POKAZAŁY NA BOISKU ,ŻE MIEJSCA KTÓRE ZAJMUJĄ W LIDZE JAK NAJBARDZIEJ SIĘ IM NALEŻĄ. W DRUŻYNIE VICTORII ZABRAKŁO ETATOWEJ BRAMKARKI I. SURÓWK,I ALE ZASTĄPIŁA JĄ NAJLEPSZA BRAMKARKA WŚRÓD ZAWODNICZEK VICTORII K. PYZIK.

5 MIN. W. JANUSIK W INDYWIDUALNEJ AKCJI WDZIERA SIĘ W POLE KARNE ,ALE STOPERKA TUCHOVI WYBIJA PIŁKĘ, KTÓRĄ PRZEJMUJE M. WALAS PODAJE NA ŚRODEK DO K. KOWAL – UDERZENIE Z 16 M K.KOWAL PRZECHODZI OBOK SŁUPKA BRAMKI TUCHOVII.

12 MIN. A. PELCEL PO LEWEJ STRONIE OGRYWA OBROŃCZYNIĘ TUCHOVII, DOŚRODKOWANIE, ALE PIŁKĘ ŁAPIE BRAMKARKA.

14 MIN. DOŚRODKOWANIE W. JANUSIK Z PRAWEJ STRONY, PIŁKĘ WYBIJA ZAWODNICZKA TUCHOVII PRZED POLE KARNE, UDERZA KAROLINA KOWAL OBOK BRAMKI.

15 MIN. PROSTOPADŁE ZAGRANIE MIĘDZY STOPERKII TUCHOVI M. WALAS DO A. PELCEL, SZYBSZA BRAMKARKA TUCHOVII.

16 MIN. ZAWODNICZKI TUCHOVII PRZEPROWADZAJĄ ATAK LEWĄ STRONĄ , DOŚRODKOWANIE ALE UDERZENIE GŁOWĄ PRZECHODZI OBOK SŁUPKA.

22 MIN. W. JANUSIK, A PRAWEJ STRONY WZNAWIA GRĘ Z AUTU DO S. JURKI KTÓRA PODAJE DO M. WALAS, ZAGRANIE NA LEWĄ STRONĘ DO A. SITARZ, KTÓRA ZAGRWA ŚCIANĘ Z A. PELCEL, UDERZENIE A. SITARZ MINIMALNIE NIECELNE.

23 MIN. SZYBKA AKCJA TUCHOVII, MINIMALNY SPALONY.

27 MIN. S. JURKA UDERZA NIECELNIE ZE ŚRODKA POLA KARNEGO PO DOŚRODKOWANIU A. PELCEL.

29 MIN. DOŚRODKOWANIE S. JURKI Z RZUTU ROŻNEGO, GŁOWĄ UDERZA A. SITARZ  OBOK SŁUPKA.

31 MIN. DOŚRODKOWANIE M. WALAS Z RZUTU WOLNEGO DO W. JANUSK ,ALE STRZAŁ NA RZUT ROŻNY BRONI BRAMKARKA TUCHOVII. Z RZUTU ROŻNEGO S. JURRKA, UDERZA GŁOWĄ M. WALAS NAD BRAMKĄ.

33 MIN. M. WALAS DO WYCHODZĄCEJ NA CZYSTĄ POZYCJĘ DO S. JURKI , KTÓRA W SYTUACJI SAM NA SAM UMIESZCZA PIŁKĘ W BRAMCE. 1-0.

35. MIN  TUCHOVIA SZYBKO ODPOWIADA , PO RZUCIE ROŻNYM ZAWODNICZKA TUCHOVII UDERZENIEM GŁOWĄ DOPROWADZA DO WYRÓWNANIA, 1-1.

36 MIN. DOŚRODKOWANIE K. KOWAL PIŁKĘ ZGRYWA S. JURKA DO W. JANUSIK, UDERZENIE ZABLOKOWANE.

I POŁOWA KOŃCZY SIĘ WYNIKIEM 1-1

W II POŁOWIE MECZ W DUŻEJ CZĘŚCI TOCZYŁ SIĘ W ŚRODKOWEJ STREFIE BOISKA.

43 MIN. TUCHOVIA PRZEPROWADZA AKCJĘ LEWĄ STRONĄ , DOŚRODKOWANIE, PO UDERZENIU GŁOWĄ ZAWODNICZKI TUCHOVII PIŁKĘ WYBIJA M. WALAS.

46 MIN. M. WALAS PODAJE NA LEWĄ STRONĘ DO S. JURKI, KTÓRA OGRYWA OBROŃCĘ, PODAJE DO TYŁU DO K. KOWAL , MOCNĘ UDERZENIE KOWAL ZABLOKOWANĘ.

49 MIN. A. SITARZ PRZEJMUJĘ PIŁKĘ W SRODKU BOISKA, OGRYWA ZAWODNICZKĘ TUCHOWII I MOCNYM UDERZENIEM Z 28 M UMIESZCZA PIŁKĘ POD POPRZECZKĄ BRAMKI, 2-1.

54 MIN. DOŚRODKOWANIE Z RZUTU WOLNEGO J. KUŚ DO M. WALAS KTÓRA ZGRYWA PIŁKĘ DO K. KOWAL, UDERZENIE K. KOWAL NAD BRAMKĄ.

55 MIN. AKCJA S. JURKI Z W. JANUSIK, ZAWODNICZKA TUCHOVII WYBIJA PIŁKĘ Z LINI BRAMKOWEJ.

59 MIN. ZAWODNICZKI TUCHOVII DOPROWADZAJĄ DO WYRÓWNANIA, 2-2.

67 MIN. RZUT ROŻNY DLA TUCHOVII, UDERZENIE GŁOWĄ I TUCHOVIA WYCHODZI NA PROWADZENIE, 2-3.

78 MIN. PIĘKNA AKCJA VICTORII, PIŁKA PRZEMIESZCZA SIĘ POMIĘDZY ZAWODNICZKAMI JAK PO SZNURKU, KUŚ – SITARZ – JANUSIK – KOWAL ZGRYWA DO WCHODZĄCEJ LEWĄ STRONĄ W POLE KARNE A. PELCEL , UDERZENIE W DŁUGI RÓG BRAMKI TUCHOVII , 3-3.

MECZ KOŃCZY SIĘ PODZIAŁEM PUNKTÓW.

BYŁO TO OSTATNIE SPOTKANIE W TYM SEZONIE DRUŻYNY VICTORII NA WŁASNYM BOISKU. WIĘC PO ZAKONCZENIU SPOTKANIA Z TUCHOVIĄ ZAWODNICZKI VICTORII WRAZ  RODZICAMI I TRENERAMI ZAKOŃCZYŁY SEZON PRZY WSPÓLNYM GRILOWANIU.

POZOSTAŁO NAM DO ROZEGRANIA SPOTKANIE Z DRUŻYNĄ PROGRESU . MECZ ODBĘDZIE SIĘ WE ŚRODĘ O GODZ. 17.00 NA OBIEKTACH PROGRESU