Aktualności

Kadra Małopolska

• autor: katia1050, 2011-04-21 21:30

Kadra gra i ...... wygrywa !

Spotkanie pomiędzy Mzpn, a Śzpn zostało zakończone rezultatem 3:0 dla gospodarzy.

Przypomnijmy, że mecz odbył się na boisku KS Borek Fałęcki w Krakowie.

Było to niewątpliwe jedno z ciekawszych spotkań, lecz szczęścia krakowianką brakowało, ponieważ okazji do szczelenia kolejnych bramek było naprawdę bardzo dużo. Mimo determinacji i gry z pierwszej piłki celność nie była mocną stroną. Gopodarze cały czas przeważali na połowie rywala szukając sposobu do oddania szczału. Dzięki temu mogliśmy oglądać 4 poprzeczki, odbiecie piłki od słupka po pięknym szczale Urszuli Kowal, a pozostałe piłki przechodził minimalnie koło słupka, bądź nad poprzeczką. W wyniku tego po pierwszej połowie schodziliśmy z wynikiem 0:0 co dało nam sporo do myślenia.

W II-ej połowie rozwinęliśmy skrzydła, chodź początek nie był zadowalający.

Pierwszego gola kontaktowego zdobyła niezastąpiona Monika Zwolenik (Victoria Gaj).

Świetnym dryblingiem i szczałem, dostarczając nam niesamowitego widowiska zaprezentowała się Magda Gozdecka ? (Victoria Gaj), lecz najpiękniejszą bramkę, posyłając piłkę prosto pod poprzeczkę strzeliła Sylwia Ćwięczek (Victoria Gaj).

Kolejna konfrontacja Kadry odbędzie się 2 maja na boisku w Kolbuszowej (Podkarpacie), gdzie zawodniczki odbędą wcześniej kilkudniową konsultację szkoleniową, pod okiem trenera Kadry Małopolskiej Andrzeja Żądło (Bronowianka Kraków), oraz trenera Radosława Piwowarczyka (Victoria Gaj)

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.