herb Piast Skawina
Victoria Gaj   Piast Skawina

2015-05-28, 17:30

Czas spotkania: 80 min.

Mecz 19 kolejki III ligi Małopolskiej pomiędzy Victorią Gaj ,a Piastem Skawina został rozegrany w czwartek awansem na prośbę kierownictwa Piasta, zawodniczki Piasta w dniach 30-31 Maja biorą czynny  udział w dniach Skawiny. Mecz wygrała Victoria Gaj 10-0 .
1min. S. Jurka przejmuje piłkę w środku pola gry uderza na bramkę z 18 m, niestety nad poprzeczką bramki Piasta.
5 min. M. Walas wrzuca piłkę w pole karne Piasta ,piłkę przyjmuje S. Jurka ,ale z ostrego kąta trafia w słupek.
10 min. M. Walas podaje na lewą stronę do A. Pelcel, która zagrywa wzdłuż linii do S. Jurki, Sonia indywidualną akcją ogrywa obronę Piasta i umieszcza piłkę w bramce. 1-0
11 min. Piast przeprowadza składną akcję ,ale obrona Victorii nie pozwala na oddanie strzału na bramkę I. Surówki.
12 min. Składna akcja W. Janusik – K. Kowal – A. Pelcel – S. Jurka uderza z 16 m obok słupka.
13 min. M. Pyzik podaje do S. Jurki która odgrywa do M. Walas, Magda ogrywa pomocniczkę Piasta i z  25 m umieszcza piłkę pod poprzeczka bramki Piasta. 2-0.
14 min. S. Jurka lewą stroną , dośrodkowanie do W. Janusik , strzał Weroniki nad poprzeczką.
17 min. K. Kowal z rzutu do A. Sitarz, Angelika ładnie uwalnia się od obrońców Piasta uderz z półobrotu minimalnie obok słupka.
19 min. K. Pyzik do A. Pelcel, rajd lewą stroną Oli zagranie do S. Jurki, strzał z 16 m, ale bramkarka Piasta ładną interwencją przenosi piłkę nad poprzeczką.
20 min. Z rzutu rożnego K. Kowal, uderza głową M. Walas, ale piłkę z linii bramkowej wybija zawodniczka Piasta.
25 min. Obrona Victorii popełnia błąd w obronie i zawodniczka Piasta znalazła się w sytuacji sam na sam z I. Surówką, ale dobra interwencja Izy zapobiega utracie bramki.
28 min. Rzut wolny dla Piasta, strzał z 25 m broni Iza, piłka odbija się od słupka i spadła pod nogi napastniczce Piastam ale ta zaskoczona przenosi piłkę z 5 m nad poprzeczką.
30 min. Po dośrodkowaniu A. Pelcel uderza W. Janusik strzał zablokowany przez zawodniczkę Piasta, ale do piłki dochodzi S. Jurka i umieszcza ją pod poprzeczką. 3-0.
32 min. Szybka zespołowa akcja Victorii, M. Walas – A. Pelcel – A. Sitarz – S. Jurka, akcję kończy  K. Kowal strzałem z 16 m. 4-0.
33 min. S. Jurka do wychodzącej prawą stroną K. Kowal, dośrodkowanie , piłkę obok słupka w bramce Piasta umieszcza W. Janusik. 5-0.
40 min. I znowu szybka składna akcja Victorii, K. Kowal – M. Pyzik - M. Walas ,a piłkę w bramce ładnym strzałem pod poprzeczkę  umieszcza A. Pelcel. 6-0. Takim wynikiem kończy się I połowa meczu.
45 min. Dośrodkowanie z rzutu rożnego M. Walas, ale tym razem S. Jurka nie opanowała piłki.
48 min. Akcję rozpoczyna M. Pyzik do A. Pelcel, dośrodkowanie do K. Kowal, ale strzał  nad bramką Piasta.
49-56 min. W tym czasie zawodniczki Victorii przeprowadziły kilka składnych akcji bokami boiska, akcję rozpoczynały od tyłu A. Sitarz, M. Blicharska i J. Kuś przez boki pomocy K. Kowal i A. Pelcel i ofensywnie w tym fragmencie  meczu grającą K. Pyzik i M Pyzik a także rządzącą w środku boiska M. Walas. A z przodu szukających sobie miejsca do stworzenia dogodnych sytuacji W. Janusik i S. Jurke.
56 min. Po jednej z takich akcji M. Walas z 20 m uderza w Poprzeczkę bramki Piasta.
58 min. M. Walas podaje na lewą stronę do K. Pyzik, dośrodkowanie ale nikt nie zamyka akcji.
59 min. Powtórka poprzedniej akcji z prawej strony M. Blicharska – K. Kowal – W. Janusik, dośrodkowanie piłka przechodzi przez pole bramkowe Piasta.
60 min. Dośrodkowanie M. Walas, głową uderza M. Pyzik obok bramki.
63 min. W. Janusik z prawej strony do wchodzącej w pole karne M. Pyzik, która strzela w dalszy górny róg bramki Piasta. 7-0.
66 min. S. Jurka z autu do A. Pelcel, dośrodkowanie ale tym razem na posterunku bramkarka Piasta.
70 min. Szybka akcja J. Kuś – K.Kowal, dośrodkowanie głową strzela S. Jurka. 8-0.
72 min. J. Kuś na środek do M. Walas, która prostopadłym podanie między stoperki Piasta otwiera K. Kowal drogę do bramki. K. Kowal mocnym strzałem po ziemi w dalszy róg bramki Piasta doprowadza do wyniku 9-0.
73 i 74 min . Dwie groźne akcję przeprowadzają zawodniczki Piasta, ale strzelają obok bramki I. Surówki.
78 min. Dośrodkowanie z prawej strony K. Kowal piłkę przyjmuje W Janusik, ale uderza nad poprzeczką.
79 min. Rzut rożny dla Victorii M. Walas podaje do tyłu na linę 16 m do wchodzącej J. Kuś, która ładnym plasowanym strzałem w długi róg bramki piasta ustala wynik meczu na 10-0.